Пресс-релиз

9-11 листопада 2017 р. у приміщенні Палацу спорту м. Харкова відбулась головна подія освітньої галузі Лівобережної України – дванадцята міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка працювала за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Виставка стала важливою подією у житті обласного центру, вона допомогла багатьом випускникам визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Традиційно були презентовані для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, що сприяло випускникам шкіл та їх батькам зробити свідомий вибір навчального закладу, ознайомитися зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, студенти вишів, які на виставці мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів.

На виставці було представлено 59 учасників — з України, а також заклади освіти, агенції та установи Ізраїлю, Польщі, Словаччини, Словенії та інших країн. У списку постійних учасників – Харківський національний медичний університет, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Університет фінансів та управління з Варшави, Університет Марії Кюрі-Склодовської з Любліну, обласний центр зайнятості та інші. Учасники виставки мали можливість не тільки продемонструвати свої досягнення, а також встановити нові партнерські зв’язки.

Підвищена увага відвідувачів була до дебютантів, в числі яких були: Польско- японська академія інформаційних технологій з Варшави, Ягеллонський університет з Кракова, Харківський кооперативний торгово-економічний коледж, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту та інші.
Виставкова компанія АДТ щиро вдячна керівництву, науково-педагогічним колективам навчальних закладів, установ, підприємств за змістовну співпрацю, взаємне збагачення інноваційним досвідом для нових успіхів у формуванні національного освітянського простору, гідне представлення, фахову підготовку, творчу активність і плідну роботу в межах організації та підготовки виставки

До нових зустрічей на наступній тринадцятій міжнародній виставці
«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», проведення якої заплановано на
12 -14 квітня 2018 року!

З повагою та щирими побажаннями,
Оргкомітет виставки.